رادیو مژده

 

 

پخش زنده

 

رادیو مژده

 

رادیو مژده

 

 

پخش زنده

map

map

وقتی يکنفر از گناه توبه می‌کند و به مسيح خداوند و واقعيت مرگ و قيام او ايمان می‌آورد و مطيع کلام خدا است، لزومی ندارد که نگران شيطان وحملات او باشد.

همۀ ما زمانی با خود اندیشیده‌ایم که، "چرا؟ این اصلاً عادلانه نیست! خدایا، چرا اجازه می‌دهی که . . .؟ این سؤالات که بی‌پاسخ مانده و یا جواب نادرستی به آنها داده شده، اغلب به مبنایی برای ردِ نیکویی خدا و یا حتی انکار وجود او تبدیل شده‌اند و می‌توانند مردم را در دامِ ناامیدی و بی‌ایمانی به حال خود رها کنند. سرانجام نیز حاکمیت خدا بر شرارت و رنج را از یاد می‌برند و نمی‌توانند اهداف نیکویی را که خدا برای آنها دارد، ببینند.

امروزه، اعتیاد به الکل و مواد مخدر نیروی پلیدی است که می‌تواند رفتار، سلامتی، خانواده، و آیندۀ شخص را در‌برگرفته، آنها را اساساً تغییر دهد. بیشتر افرادی که وابسته به مواد مخدر هستند، اصرار دارند که به آنها وابسته نیستند. اما زمانی که می‌کوشند این عادت را ترک کنند، نمی‌توانند . . . چون آنها به فرورفتن هر‌چه بیشتر در باتلاق اعتیاد ادامه می‌دهند.

دل انباشته از غم و اندوه مداوم، تنها دو مشخصه از خصوصیات افسردگی است. این شرایط روانی بر تمامی جنبه‌های شخص از جمله بدن، جان، و روح اثر گذاشته، احساسِ عمیقی از ناامیدی ایجاد می‌کنند.

آیا می‌دانستید که برای خدا بسیار عزیز هستید؟ آیا می‌دانستید که خدا برای رستگاری شما، پسر خود را به جهان فرستاد؟ اگر به عيسی مسيح ايمان آورده‌ايد، خدا می‌خواهد در او رشد کنیم. در این مقالات، عوامل مهمی برای رشد روحانی ما ارائه شده است.

ماموران آتش‌نشانی می‌دانند که اگر آتش از کنترل خارج شود، چقدر خطرناک است. آنها آموزش دیده‌اند که به‌سرعت وارد عمل شوند. شما نیز باید به‌سرعت وارد عمل شوید تا شعله‌های خشم را کنترل کنید، پیش از آنکه زندگیِ شما را سوزانده، خاکستری از خرابی‌ها بر جای بگذارد.

هدف خدا برای مسیحیانِ واقعی این است که در این زندگی به رشد و بلوغ روحانی دست یابند. این امر معنايش این است که ما در این زندگی، هرچه بیشتر به شباهت مسیح درآییم و به "بلندای کامل قامت مسیح" برسیم.

بالای صفحه