رادیو مژده

 

 

پخش زنده

 

رادیو مژده

 

رادیو مژده

 

 

پخش زنده

map

map

 

آیا می‌دانستید که علت اعتیاد چیست و ریشۀ آن در چه قرار دارد؟ کمبود محبت و توجه از سوی خانواده، احساس پوچی و بی‌هدفی، مشکلات زندگی و افسردگی جزو این علت‌ها هستند. با شنیدن این مجموعه، با ماجرای واقعی رهایی یک معتاد توسط عیسی مسیح آشنا شوید.

 ملاقات دکتر آرمن با صابر معتاد!

صابر، پسر قاسم‌آقا، بزّاز محله، نزد دکتر آرمن می‌آید. او مدتی است معتاد به هروئین شده. او در حالی که از درد به خودش می‌پیچد، از دکتر درخواست کمک می‌کند. دکتر آرمن امیدوار بود.

از اینجا دانلود کنید

روزنۀ اميد برای صابر!

صابر، در اثر اصرار دوستش معتاد شده بود و والدینش هم بی‌خبر بودند. هروئین را از تریاک می‌گیرند. این گرد، بسيار خطرناک است و در ابتدا به انسان حالت خوشی می‌دهد، اما بعد او را طوری گرفتار می‌کند که دیگر راه گریزی باقی نمی‌ماند.

از اینجا دانلود کنید

ملاقات دکتر آرمن با خانوادۀ صابر!

اعتیاد به هروئین یک اسارت جسمی و فکری است. اما اسارت فکری آن شدیدتر است. مسیح می‌تواند شخص معتاد را از این اسارت فکری آزاد کند. دکتر آرمن بالاخره موضوع را با خانوادۀ صابر در میان گذاشت.

از اینجا دانلود کنید

خانوادۀ حيرت‌زده صابر و مأموريت جديد آنان!

اعتیاد می‌تواند به‌علت کمبود محبت، یا احساس خلأ در زندگی باشد. انسان‌های حساس بیشتر در معرض خطر اعتیاد قرار می‌گیرند. دکتر آرمن هم همین نکته را به خانوادۀ صابر گفت. او رفت تا صابر را به خانه باز گرداند.

از اینجا دانلود کنید

بازگشت صابر به آغوش خانواده و برخورداری از حمايت آنها!

بسیاری از جوانها به‌علت اینکه از خانوادۀ خود محبت کافی نمی‌بینند، به هروئین و سایر مواد مخدر پناه می‌برند. اما عیسی مسیح می‌تواند این کمبود محبت را برطرف کند. صابر به آغوش خانواده باز گشت و بعد از چند روز تحمل درد بدنی، ترک اعتیاد کرد. حالا می‌بایست فکرش هم از اعتیاد آزاد می‌شد.

از اینجا دانلود کنید

تصميم سرنوشت ساز صابر برای رهايی از چنگال هروئين!

صابر که نتوانسته بود از لحاظ فکری از اعتیاد آزاد شود، باز به‌سراغ هروئین رفت. این بار دکتر آرمن با جوانی مسیحی که خودش هم از اعتیاد آزاد شده بود به‌سراغ صابر رفت. صابر به مسیح ایمان آورد و با نیروی ایمان، توانست از نظر فکری هم از اعتیاد آزاد شود.

از اینجا دانلود کنید

نقش احساس پوچی و بی‌هدفی در گراييدن به مواد مخدر و اميد رهايی!

یکی از علل اعتیاد به هروئین، احساس پوچی و بی‌هدفی است، احساسی که می‌تواند ناشی از رفاه بیش از حد، یا سرخوردگی بیش از حد، یا افسردگی باشد. اما امروز عیسی مسیح می‌تواند به زندگی ما مفهوم ببخشد.

از اینجا دانلود کنید

 نقش سختی‌ها و ناملايمات زندگی در گراييدن به مواد مخدر و اميد رهايی!

جوانهایی که در اثر مشکلات و تلاطمات زندگی، دچار یأس و سرخوردگی می‌شوند، خیلی راحت ممکن است به دام هروئین بیفتند. به‌غیر از هروئین، حشیش هم ضررهای بسیاری برای بدن و فکر انسان دارد.

از اینجا دانلود کنید

نقش افسردگی در گراييدن به مواد مخدر و اميد رهايی!

افسردگی یکی از علل مهمی است که سبب می‌شود جوانها به اعتیاد روی بیاورند. افسردگی می‌تواند ناشی از بی‌مهری و بی‌توجهی در دوران کودکی باشد. اما مسیح و مسیحیان مهربان، می‌توانند این خلأ را پر کنند.

از اینجا دانلود کنید

 

 

 

 

 

بالای صفحه