رادیو مژده

 

 

پخش زنده

 

رادیو مژده

 

رادیو مژده

 

 

پخش زنده

map

map

اخيراً فیلمی دیدم که داستان آن واقعی بود. قهرمان فیلم، نویسنده‌ای بود که ناگهان دچار بیماری نادری گردید و تمام بدنش به جز چشمانش، فلج شد. اما همین مرد تصمیم گرفت با کمک پرستارش، کتابی بنویسد و البته اين کار بسيار سخت و طاقت‌فرسا بود.

به‌راستی که این همه تلاش و امیدواری او در آن وضعیت اسفناک جسمی، مرا خيلی تحت­ تأثیر قرار داد.

آیا ما، نسبت به مسئولیت‌هایی که خداوند در این زندگی برعهدۀ هر یک از ما گذاشته، وفادار هستیم؟ یا اينکه به‌آسانی از کنار آنها با "اما و اگرها" و دلیل‌تراشی‌های مختلف می‌گذریم و چنین استدلال می‌کنیم که "این از عهدۀ من برنمی‌آید"، یا "این با رؤیاهای من سازگار نیست" و یا "بارِ این مسئولیت، با توجه به شرایطم، بسیار سنگین است"؟ آيا از یاد برده‌ایم که در مسيح خداوند و با تکیه بر فیض او، قادر به انجام هر کاری هستیم (بر اساس فيليپيان ۴: ۱۳).

پس بیایید آن خدمتگزار وفاداری باشیم که بتوانیم در برابر تخت داوری او بایستیم و بگوییم: "سرورا، به من پنج قنطار سپردی، این هم پنج قنطار دیگر که سود کرده‌ام." و با خوشحالی پاسخ او را بشنویم که می‌فرماید: "آفرین، ای خادم نیکو و امین! در چیزهای کم امین بودی، پس تو را بر چیزهای بسیار خواهم گماشت. بيا و در شادی ارباب خود شريک شو!" (متی ۲۵: ۲۰-۲۳).

 

بالای صفحه