رادیو مژده

 

 

پخش زنده

 

رادیو مژده

 

رادیو مژده

 

 

پخش زنده

map

map

مدتی است که دیگر علاقه‌ای به خواندن اخبار سیاسی ندارم. چند ماه پیش، یکی از دوستانم لینکی فرستاد که با دیدن آن، از واقعیتی بسیار تلخ و دردناک آگاهی یافتم، این واقعیت که آنچه در دنیا رخ می‌دهد، به دست عده‌ای اندک در جهت منافع اقتصادی چند گروه تعیین و دیکته می‌شود، گروههایی که پشت پرده هستند و کمتر کسی از وجود آنها آگاهی دارد.

کشت و کشتارها در مناطق مختلف جهان را این قدرت‌های اقتصادی و به منظور تأمین منافع سرسام‌آور خود تعیین می‌کنند. وقتی این واقعیت را از زبان یکی از دست‌اندرکاران همان غولهای اقتصادی شنیدم، بسیار ناراحت و غمگين شدم. برای این غولها جان و مال میلیون‌ها انسان بی‌تقصیر هیچ اهمیتی ندارد! هیچ! براستی که در چه دنیای تاریکی زندگی می‌کنیم!

بی‌اختیار به یاد فرمایش یوحنای رسول افتادم که می‌فرماید: "تمامی دنیا در آن شریر لمیده است." (رسالۀ اول یوحنا ۵: ۱۹). یوحنا چه اصطلاح عجیبی به‌کار برده: "لمیدن"! و براستی که چنین است! انسان‌ها آگاهانه و آزادانه خود را به تاریکی سپرده‌اند و تصمیم گرفته‌اند آسوده‌خیال، در تاریکی "لم بدهند". کسی آنان را مجبور نمی‌سازد، خودشان این را خواسته‌اند. بدیهی است که خدا بزودی انتقام ظلم‌ها و بی‌عدالتی‌هایشان را از ایشان خواهد گرفت. در حال حاضر، دنیا به ارادۀ انسان‌ها، تاریکی را انتخاب کرده است. ولی در این دنیای تاریک، ايماندارانِ واقعی مسيحی باید "نور" و "نمک" باشند، تا آن روز که مسيح بازگشت نمايد و سرانجام، داوری نهایی خدا فرابرسد.

بالای صفحه