رادیو مژده

 

 

پخش زنده

 

رادیو مژده

 

رادیو مژده

 

 

پخش زنده

map

map

بدن انسان حیرت‌انگیز است! یکی از ویژگی‌های شگفت‌انگیز بدن، سیستم ایمنی آن است که ما را در برابر ورود هر چیزی که موجب تباهی بدن می‌شود، حفظ می‌کند.

سیستم ایمنی بدن انسان، به‌گونه‌ای طراحی شده که قادر به تشخیص هر تهاجمی است که با بدن ما سازگار نباشد یا به ما آسیب برساند. اگر سیستم ایمنی بدن نتواند مهاجم را تشخیص دهد و با آن مقابله کند، میکروب‌ها و ویروس‌ها به‌سادگی به بدن حمله کرده، موجب بیماری، ضعف و حتی مرگ می‌شوند.

وضعیت يک کلیسا نيز که در هر کجا باشد بدن مسیح ناميده می‌شود، چنین است. اگر يک کليسا هوشیار و بيدار نباشد، افکار، تعالیم غلط، روش‌ها، سنت‌ها و سیستم گناه آلودِ دنیا وارد کلیسا يعنی بدن مسیح می‌شود و کليسا را بيمار يا ضعيف و بينوا می‌کند. آن‌وقت کليسا به خود ‌می‌نگرد و می‌بیند که با تعاليم غلط و دنیا سازش نموده و چنين کليسايی را دیگر نمی‌توانیم از لحاظ روحانی سالم و سرحال بدانیم!

متاسفانه امروزه، کلیساهای بسیاری را می‌بینیم که از لحاظ روحانی بيمار و در حال مرگ هستند! خداوند و منجی کليسا عيسی مسيح، در کتاب مکاشفه، خطاب به کلیسای ساردس که در آسيای صغير بود می‌فرمايد: ". . . بيدار شو و آنچه را بازمانده و در آستانۀ مرگ است، استوار گردان! زيرا من هيچ يک از کارهايی که پسنديدۀ خداست در تو نيافته‌ام" (مکاشفه ٣: ۲).

بالای صفحه