رادیو مژده

 

 

پخش زنده

 

رادیو مژده

 

رادیو مژده

 

 

پخش زنده

map

map

اين روزها، خيلی جاها شیوع يافته و در حال پيشروی است! افسردگی را می‌گویم. برای آنانی که خوشبختانه دچار افسردگی نشده‌اند، تصور حال افسردگان دشوار است.

ایشان، آن را فقط حالت غم‌زدگی تلقی می‌کنند و بیشتر ناشی از تلقین می‌دانند. اما افسردگی یک بیماری است با این علائم: بی‌حالی، فقدان انرژی، بی‌حوصلگی، بی‌علاقگی نسبت به همه چیز، و در حالت شدیدترش، میل به نبودن، و در شدت بیشتر آن، میل به خودکشی، و در نهایت، عملاً اقدام به خودکشی. متخصصین می‌گویند که افسردگی در بسياری موارد، ناشی از استرس است، یعنی فشارهای عصبی طولانی مدت.

اما مسیح برای ما انسان‌ها پیامی دارد. او فرمود: "بياييد نزد من ای تمامی زحمتکشان و گرانباران و من به شما آرامی خواهم داد." (متی ۱۱:‏۲۸). این پیام برای همۀ گرانباران است، برای آنانی که زیر بارهای سنگین، کمر خم کرده‌اند. او در ادامه فرمود: "یوغ مرا به گردن گيريد و از من تعلیم یابید، . . . و جانهای شما آرامی خواهد يافت،".

نزد مسيح که بخاطر آمرزش و رفع گناهان ما بر صليب قربانی شد، سپس از مردگان قيام نمود و زنده است بياييد. زندگی خود را به او بسپاريد و از او تعلیم يابيد که جانهای شما آرامی خواهد يافت. مسيح، قادر است هر بار گران را از ما بردارد و آرامش خود را به ما بدهد.

بالای صفحه