رادیو مژده

 

 

پخش زنده

 

رادیو مژده

 

رادیو مژده

 

 

پخش زنده

map

map

یک روز، مریم و خانواده‌اش دعوت غیرمنتظره‌ای برای شرکت در عروسی یکی از دوستان خانوادگی خود دریافت کردند. آن دعوت از این جهت غیرمنتظره بود که فقط چند روز تا عروسی باقی مانده بود و مریم و خانواده‌اش واقعاً نمی‌دانستند چطور ترتیب تهیۀ لباس و دیگر تدارکات مربوط به شرکت در عروسی را بدهند.

آنها خیلی تلاش کردند، ولی نتوانستند آن‌طور که می‌خواستند، آماده شوند. در هر صورت، مریم و خانواده‌اش خود را به عروسی رساندند. اما این درسی شد تا سعی کنند همیشه برای اینطور دعوت‌های غیرمنتظره آماده باشند تا مثل تجربۀ قبلی، به دست و پا نیفتند!

وقتی قلباً به مسیح خداوند، به‌عنوان نجات‌دهندۀ شخصی خود ایمان آوردیم، از راه ايمان فرزند خدا شدیم و او اسم ما را در دفتر حیات نوشت. خدا همچنین، از ما دعوت کرده تا در جشن عروسی مسیح، این پادشاه آسمانی، و عروسش که کلیسا است، حاضر باشیم. بنابراین، باید هر روز و هر لحظه طوری زندگی کنیم که وقتی موعدش رسید، مثل مهمانان یک عروسی با‌شکوه، از هر لحاظ پيراسته و آماده باشیم تا بتوانیم بدون اضطراب و نگرانی و آراسته به لباسهای شایسته و در خورِ آن عروسی عظیم، شرکت کنیم و سرافکنده نشویم. به‌عنوان ايماندارانِ به مسيح و کليسای او، چقدر خوب است همانطور که حواس‌مان به جشنها و شادیهای این دنیا است، به فکر آمادگی برای پيوستن به داماد و عروسی باشکوه برۀ خدا عيسی مسيح با کليسا باشيم. "در مکاشفه ۱۹: ۷ می‌خوانيم "به وجد آييم و شادی کنيم، و او را جلال دهيم، زيرا زمان عروسی آن بره فرا رسيده، و عروس او خود را آماده ساخته است؛".

بالای صفحه