رادیو مژده

 

 

پخش زنده

 

رادیو مژده

 

رادیو مژده

 

 

پخش زنده

map

map

برای پاسخ به این سؤال، خوب است بدانید که، خدا شما را آفریده است تا با او رابطه و مشارکت داشته باشید و او مرکز و محور زندگیتان باشد، و البته این موضوع دربارۀ همۀ ما صدق می‌کند.

زمانی که انسان، خدا را از زندگیش بیرون کرد، در درونش خلأیی ایجاد شد که هیچ چیزی نمی‌تواند جای آن را کاملاً پر کند. پس هرقدر هم که سعی کنید و از هرچه هم که استفاده کنید، از امکانات مادی و پول گرفته تا لذات دنيوی‌، باز هم آن خلأ وجود دارد. تنها یک راه‌حل نهایی برای این مشکل وجود دارد و آن این است که اجازه بدهیم خدا وارد زندگیمان بشود و آن خلأ درونی را پر کند. ولی آیا چنین چیزی امکان دارد؟ بلی، و این در زندگی بسیاری اتفاق افتاده است.

کلام خدا در انجیل‌شریف، ما را متوجه این واقعیت می‌سازد که جدا از خدای حقیقی، انسان مثل گوسفند بدون شبان، پریشان‌حال و درمانده است. اما خدا ما را دوست دارد و نمی‌خواهد چنين وضعيتی ادامه يابد. در ‌واقع او به اين دليل اجازه داده است که شما در درون‌تان احساس خلأ داشته باشید که صميمانه او را جستجو نمائيد. او می‌خواهد که وارد زندگی شما بشود و در قلبتان ساکن گردد. خدای حقيقی، در عیسی‌مسیح به این جهان آمد و خود را آشکار کرد و مسیح که بخاطر ما درماندگان و پریشان‌حالان مُرد و سپس از مردگان قیام نمود و حالا زنده است، می‌فرماید: "من پشت در ایستاده در را می‌کوبم، اگر کسی صدای مرا بشنود و در را باز کند، وارد می‌شوم . . ." (مکاشفه ٣: ٢٠).

مسیح زنده، پشت در قلب شما ایستاده و می‌خواهد که وارد بشود. اگر شما قلبتان را به روی او باز کنید، او وارد می‌شود و با شما مشارکت خواهد داشت.

اما چطور می‌توانید این کار را بکنید؟ در نظر بگیرید که شخصی برایتان هدیۀ خیلی با‌ارزشی را می‌آورد. این شخص پولی را که شما برای داشتن این هدیه باید پرداخت می‌کردید، قبلاً پرداخته است. مسیح هم قبلاً بهای نجات شما از گناه و نتایج آن را پرداخت کرده است و این بها چیزی نیست به جز خون او که بر صلیب ریخته شد. شما تنها کاری که برای دريافت هديۀ گرانبهای نجات باید انجام دهيد این است که به مسيح اعتماد کنيد و او را به قلب و زندگی خود دعوت نمائيد. آنوقت خلأ درون شما نیز با حضور مسیح زنده پر خواهد شد و شادی و آرامش مسیحایی در دل شما جای خواهد گرفت.

بالای صفحه