رادیو مژده

 

 

پخش زنده

 

رادیو مژده

 

رادیو مژده

 

 

پخش زنده

map

map

چند سال پیش، ناگهان این فکر به ذهنم خطور کرد که اگر برادرم، شخص اول قدرتمند‌ترین مملکت دنیا می‌شد، چه احساسی به من دست می‌داد؟

برای من که بسیار شادی‌آور و افتخارآفرین می‌شد، چرا که به‌قول معروف، "پارتی محکمی" پیدا می‌کردم! شما چطور؟ آیا دلتان می‌خواست برادر یا خواهر یا یکی از اعضای درجه اول خانواده‌تان به چنین مقام رفیعی ارتقاء بیابد و به آن مقام صعود کند؟ مطمئن هستم که دلتان می‌خواهد. حالا یک خبر مهم برای‌تان دارم! برادر عزیز و بزرگوار من، به آسمان صعود کرده و پادشاه همۀ پادشاهان کل تاریخ بشر شده است! عیسای مسیح، این صاحب‌اختیار عالم هستی، برادر من است، و به آسمان صعود کرده و بالاترین مقام را در کل عالم هستی به‌دست آورده است. خودش پیش از صعود به آسمان، فرمود: "تمامی قدرت در آسمان و بر زمین به من سپرده شده است." (انجیل متی ۲۸: ‏۱۸).

بله، عيسی مسيح، برادر والامقام من است! چه "پارتی محکمی"! اما او می‌تواند برادر شما هم باشد (عبرانیان ۲: ‏۱۱). اگر در قلب خود به او ايمان آورده باشيد و زندگی خود را به او سپرده باشيد، او برادر شما نیز هست، برادری که تمام قدرت در تمام عالم هستی در دستان اوست. ما امسال نيز سالروز صعود او را گرامی خواهیم داشت، صعود برادری که بر دست راست خدای پدر نشسته و از آنجا سلطنت می‌کند. خداوندگارِ ما، عیسای مسیح، چهل روز پس از قيام پيروزمندش از مردگان، با همان بدنِ جلال‌یافته به آسمان صعود نمود و به دست راست خدای پدر نشست، و همه چیز زیر پاهای او نهاده شده است (افسسیان ۱: ‏۲۲). آیا شما او را به "برادری" خود پذیرفته‌اید؟ آیا او را سلطان قلب خود ساخته‌اید؟

بالای صفحه